OBCHODNÍ PODMÍNKY 

 

Gudo s.r.o., 28. října 401, 285 04 Uhlířské Janovice, IČ 02032694 DIČ CZ02032694

 

Tyto obchodní podmínky platí pro nákup v internetovém obchodě - Gudo s.r.o. Veškeré smluvní vztahy se řídí obchodním, občanským zákoníkem a zákonem o ochraně spotřebitele (č. 634/1992 Sb) a upravují vztahy mezi kupujícím a prodávajícím. 

 

 

KUPNÍ SMLOUVA 

 

Objednávka kupujícího je návrhem kupní smlouvy a smlouvu lze považovat za uzavřenou úhradou fakturované částky na náš účet a dále odesláním zboží na adresu kupujícího. Od tohoto momentu se musí kupující i prodávající řídit dále uvedenými obchodními podmínkami. Objednávka je po potvrzení archivována jako kupní smlouva. Objednávku lze učinit: elektronickou poštou , přijaté objednávky jsou závazné.  

ODSTOUPENÍ OD KUPNÍ SMLOUVY  

 

Storno objednávky ze strany kupujícího. - kupující má právo odstoupit od objednávky kdykoliv před expedicí zboží a to bez jakéhokoliv postihu - v případě, že zákazník nestornuje objednávku před expedici a nepřevezme objednané zboží, má prodávající právo uplatnit náhradu za skutečně vynaložené náklady za dopravu - po převzetí zboží kupujícím má kupující v souladu s §53 občanského zákoníku odstoupit od smlouvy do 14-ti dnů od převzetí zboží. Rozhodnete-li se pro odstoupení v této lhůtě, prosíme Vás o dodržení níže uvedených podmínek. Při jejich splnění Vám bude vrácena kupní cena. 1.zboží, které budete odesílat v rámci odstoupení od smlouvy zpět na naši adresu nesmí jevit známky používání, musí být nepoškozené a kompletní s originálním dokladem o koupi. Neposílejte zboží na dobírku, tato nebude převzata. 2.odstoupení od smlouvy je účinné, pokud je doručeno do 14-ti dnů od převzetí plnění, v případě nesplnění podmínky číslo 1) sice dochází k platnému odstoupení, ale prodávající může vůči kupujícímu spotřebiteli uplatnit právo na snížení hodnoty vráceného zboží z důvodu bezdůvodného obohacení. 3. v případě nesplnění podmínky 2) nedochází k platnému odstoupení spotřebitele od smlouvy a zboží bude vráceno na náklady odesílajícího zpět. 4. reklamované či vrácené zboží zasílejte prosím na adresu: Martina Försterová, 28. října 401,Uhlířské Janovice 28504. Zboží posílejte doporučeně a doporučujeme ho pojistit, jelikož neručíme za jeho případnou ztrátu a poškození během cesty k nám (doporučeně neznamená na dobírku) Při splnění všech výše uvedených podmínek pro vrácení zboží Vám peníze za zboží zašleme převodem na Váš účet nebo na Vaši adresu a to nejpozději do 14-ti dnů po fyzickém obdržení zboží. Vrácená finanční částka může být zkrácená o skutečně vynaložené náklady, které nám vznikly za dopravu zboží při Vaší objednávce. V případě, že nastanou výše uvedené situace, prodávající bude neprodleně kontaktovat kupujícího, za účelem dohody o dalším postupu. V případě, že kupující zaplatil již část nebo celou částku kupní ceny, bude mu tato převedena zpět na jeho účet v nejkratším možném termínu, nejpozději do 30-ti dnů. 

 

VYOBRAZENÉ ZBOŽÍ 

 

Fotografie zboží nemusí odpovídat přesně odstínu vyobrazené barvy. Barva fotagrafie může být zkreslena z důvodu použití blesku a fotoaparátu nebo různým typem monitoru. 

 

NÁHRADA VZORU U ZBOŽÍ 

 

Objednané zboží pro Vás šijeme, většinou není skladem. Pokud z nějakého důvodu nemáme na skladě uvedený vzor (např.proužek u bodýček nebo vzorek u pyžámek..atd.) nahradíme Vám vzorem podobným, přičemž kvalita materiálu bude zachována. Z pravidla zákazník bude telefonicky kontaktován.